PicsArt_03-10-03.27.31

صنایع تولیدی نورتابان فروزش

صنایع تولیدی نورتابان فروزش با ۱۸ سال تجربه در تولید چراغ های LED – FPL FML و SMD امروزه به عنوان یکی از برترین ها و پیشروان صنایع روشنایی در کشور شناخته میشود .محصولات این شرکت علاوه بر کیفیت بالا و روشنایی زیاد باعث ۵۰٪ صرفه جویی در مصرف برق شده و لوح تقدیر بهینه سازی مصرف انرژی را در سال ۸۷ دریافت کرده که این امر باعث ایجاد تمایز و برتری نسبت به دیگر تولیدکنندگان این صنعت می شود.
شرکت نور تابان فروزش در سال ۸۴ شروع به فعالیت کرد و با بهره گیری از متخصصین جوان توانست با بالابردن تنوع محصولات، کیفیت آنها را هم به بالاترین نقطه برساند و توانایی و کیفیت برند ایرانی را نسبت به برندهای خارجی اثبات کند و توجه کشورهای همسایه نظیر ارمنستان، عراق و ترکمنستان را نیز به خود جلب کند.
شرکت نور تابان فروزش با شناخت نیاز ها همیشه محصولات به روز و جدید را با تکنولوژی روز دنیا در بازار عرضه کرده که این استراتژی باعث شده همیشه این شرکت در رده بالای صنایع روشنایی کشور قرار گیرد.
در حال حاضر این شرکت با به کار گرفتن مساحتی بالغ بر ۴۰۰۰ متر مربع و اشتغال زایی در منطقه اصفهان یکی از برندهای بزرگ صنایع روشنایی به حساب می آید و بیش از ۵۰ نوع چراغ روشنایی LED , FML , FPL , SMD و لامپهای LED تولید و عرضه می کند.
شرکت نور تابان فروزش با در اختیار گرفتن نیروهای جوان مجرب و خلاق که با فعالیت بالا در بخش های مدیریت، فنی مهندسی، بازاریابی، برنامه ریزی، تولید، مونتاژ و کنترل توانسته است محصولات متنوع و با کیفیت را در سطح کشور در اختیار شما عزیزان قرار دهد.

ادامه مطلب
x3
x4
x1
x2
photo_2019-04-14_06-56-16
0
نمایندگی ها
0
وبلاگ
0
محصولات
0
بازدید